Poszukujemy wolontariuszy

razemMamy zaszczyt zaprosić Mieszkańców Gminy Legnickie Pole oraz wszystkich chętnych z najbliższych okolic do czynnego włączenia się w organizację i udział w tegorocznej inscenizacji Bitwy pod Legnicą, która odbędzie się 6 maja 2017 roku w Legnickim Polu.
Wolontariusze w uprzednio przygotowanych z organizatorem strojach historycznych, wezmą udział w jednej ze scen inscenizacji, warsztatach rzemiosł dawnych oraz będą pomagać przy obsłudze imprezy.
Prosimy zgłaszać się do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Legnickim Polu, Plac H. Pobożnego 6, 59-241 Legnickie Pole (tel. 76 8582827).

Regularnie od marca aż do samego wydarzenia organizowane będą w Legnickim Polu spotkania przygotowujące wolontariuszy do imprezy. Spotkania będą prowadzone przez doświadczonych rekonstruktorów historycznych oraz GOKiS w Legnickim Polu.

Szczegóły na najbliższym spotkaniu 17.03.2017 r. o godzinie 17:30 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Legnickim Polu, Plac H. Pobożnego 6.

Proponujemy poznanie historii, ciekawych ludzi i wspólne działanie. Nie zastanawiaj się i weź udział w wielkim wydarzeniu historycznym w Legnickim Polu.

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu zastrzega sobie prawo wyboru wolontariuszy z grona wszystkich zgłoszonych i wyznaczenia zakresu zadań.

Tekst: GOKiS