Szkolenia informacyjne przygotowujące do aplikowania o wsparcie w ramach Inicjatywy LEADER

partnerstwo00Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na szkolenia informacyjne przygotowujące do aplikowania o wsparcie w ramach Działania 19.2 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” dla przedsięwzięć:
  • 1.3 Animacja lokalna
  • 1.4 Realizacja działań na rzecz aktywizacji mieszkańców zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym
  • 3.1 Budowa i rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, społecznej i kulturalnej

Spotkania odbędą się w czwartek
03.08.2017r. od:
godz. 9.00
- w Starostwie Powiatowym w Jaworze (sala konferencyjna)
godz. 13.00 - w Starostwie Powiatowym w Złotoryi (sala konferencyjna)

Szkolenie przeznaczone jest dla instytucji (organizacji pozarządowych, jednostek sektora finansów publicznych oraz innych zainteresowanych) z terenu Gmin Partnerstwa Kaczawskiego, które chcą aplikować o środki na budowę lub przebudowę ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej oraz na wzmocnienie kapitału społecznego, w tym - podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych.

UWAGA!
Udział w szkoleniu przedstawicieli potencjalnych wnioskodawców będzie premiowany dodatkowymi punktami w ramach lokalnych kryteriów wyboru operacji.


Zgłoszenia przyjmowane są w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: tel. 76 872 87 18 do dn. 2.08.2017r.


szkolenielgd01