Henrykalia 2018 okazały się wielkim sukcesem

henrykalia2018Takiej frekwencji podczas corocznego, gminnego święta pn. "HENRYKALIA" nikt nawet w najśmielszych oczekiwaniach się nie spodziewał. Naszą gminną stolicę w ostatnią sobotę czerwca odwiedziły setki ludzi, a to dzięki wspaniałej atmosferze, jaką stworzyli organizatorzy imprezy Wójt Gminy Legnickie Pole Henryk Babuśka oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Legnickim Polu.
Atrakcji nie brakowało. Dmuchańce, mobilny park linowy gwarantowały dzieciom świetną zabawę i rozrywkę. Podziw budziły występy najmłodszych mieszkańców gminy, którzy to tańczyli, występowali, wykazując profesjonalizm, odwagę i talenty.
W muzyczny nastrój wspaniale wprowadził przybyłych gości występ zespołu STRUKTURA z Koskowic. Solówki na gitarze przy akompaniamencie perkusji... Nie trzeba było być znawcą muzyki, aby docenić występ lokalnych muzyków.
Usłyszeć mogliśmy również zespół Red Violin i Iris.
A na deser, prawdziwą wisienką na torcie, był występ wszystkim znanego zespołu PIĘKNI I MŁODZI. Gwiazda wieczoru porwała do zabawy i tańca wszystkich przybyłych mieszkańców gminy oraz zaproszonych gości. Nastepne takie show już za rok!