Rada Gminy

Skład Rady Gminy Legnickie Pole
kadencja 2014 – 2018

Radni Gminy
Kadencja 2014 - 2018

 

Okręg WyborczyFunkcjaImię i Nazwiskoe-mail
Legnickie Pole Przewodniczący
Rady Gminy
Dariusz Milejski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gniewomierz
Psary
Wiceprzewodniczący
Rady Gminy
Przewodniczący
Komisji ds. Finansów,
Inwestycji i Gospodarowania
Mieniem Komunalnym
Piotr Flejterski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Księginice
Kłębanowice
Wiceprzewodniczący
Rady Gminy
Paweł Latos Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nowa Wieś
Legnicka
Radny Rafał Plezia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biskupice
Czarnków
Koiszków
Mąkolice
Radny
Przewodniczący
Komisji ds. Społecznych
Adam Binek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mikołajowice Radny Krzysztof Frączek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lubień
Ogonowice
Strachowice
Radna Edyta Paczkowska-Pater Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Taczalin Radny
Przewodniczący
Komisji Rolnictwa,
Ekologii i Gospodarki
Przestrzennej
Zdzisław Stawarski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koskowice Radny
Przewodniczący
Komisji Rewizyjnej
Stanisław Tokarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartoszów Radna Danuta Tołłoczko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Raczkowa Radny Władysław Kostuń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Legnickie Pole Radny Sławomir Pienias Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Legnickie Pole Radny Piotr Sułkowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Legnickie Pole Radny Jacek Swacha Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.